رویدادهای جاری

 

با عنايت به سياست‌هاي ابلاغي مقام معظم رهبري و رهنمودهاي رياست محترم جمهوري، استقرار دولت فناور و شهر فناور و کارآمدسازي شهروندان بر پايه آن، مي‌­تواند خدمات دولت و شهرداري‌­ها را به مردم تسهيل نمايد و دولت را تبديل به يک دولت فناور و پيشرفته نمايد.

از آنجاييکه فرهنگ‌سازي و ايجاد جريان فکري براي تحقق شهروند فناور يکي از مولفه‌هاي دولت فناور مي‌باشد لذا براي تحقق اين اصل و گذر از چالش‌هاي پيچيده شهرنشيني به ويژه در شهرهاي بزرگ، لازم است تا مديران و تصميم ­گيرندگان با متدهاي عملي و پيشرفته کارآمدسازي شهروندان بر پايه فناوري اطلاعات و تبديل آنها به شهروندان فناور و کارآمد، آشنا شوند و آن را در حوزه فعاليت خود بکار گيرند. قطعا اين هم انديشي و توسعه مي‌تواند سرعت تحقق شهر فناور و در نتيجه دولت فناور را بر پايه متدهاي علمي و عملي جهاني تسريع نمايد.

 

 

بدين منظور شهرداري تهران به عنوان بزرگترين کلانشهر کشور با همکاري دانشگاه صنعتي اميرکبير به عنوان مادر دانشگاه‌هاي صنعتي کشور و بزرگترين دانشگاه کشور در حوزه فناوري اطلاعات، « کنفرانس ملي شکوفا»
(برگرفته از سرواژه‌هاي شهروند کارآمد و فناوري اطلاعات) را با شعار «شهروند کارآمد - شهروند فناور» با هدف توانمندسازي شهروندان در مشارکت اجتماعي با استفاده از فناوري اطلاعات،13 و 14 اسفند ماه سال‌جاري در سالن همایش های برج میلاد برگزار خواهند کرد.

اطلاعات تماس

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
021-88146121
  www.hpmobin.ir
 تهران خیابان شریعتی نبش خیابان پلیس پلاک ۶۳۳ واحد یک