مقالات آموزشی

 

چگونه از فضا های مجازی درآمد کسب کنیم فصل اول کسب درآمد از تلگرام

هنگامی که صحبت از کسب درآمد از اینترنت و یا کسب درآمد از شبکه های اجتماعی است کسب درآمد از طریق تلگرام یکی از اولین مواردی است که به ذهن هر کسی خطور می کند . همه ما کانال های را میشناسیم که لباس، لوازم آرایش و غیره خرید و فروش می کنند.

یک نکته خیلی مهم اگر قصد فعالیت در شبکه های مجازی برای کسب درامد را دارید حتما در زمینه ای که در آن تخصص و یا علاقه دارید فعالیت نمایید و نه در زمینه ای درآمد بیشتری ممکن است ایجاد کند. زیرا شما تنها زمانی ممکن است موفق شوید که در کار خود حرفه ای باشید.

 در این مقاله قصد داریم آموزش کسب درآمد از تلگرام را ارائه دهیم:

گام اول کسب درآمد از کانال تلگرام:

کانال ها در تلگرام با هدف انجام تبلیغات ایجاد شده اند . در کانال های تلگرام شما میتوانید براحتی محصولات خود را برای فروش ارائه بدهید. کانال ها در تلگرام امکان ارائه نظر توسط مخاطبان را ندارند و یک رسانه یک طرفه محسوب می شوند و از این جهت کانال ها وسیله ارتباط جمعی نیستند ، بلکه وسیله آگهی رسانی هستند.

 

گام دوم کسب درآمد از ربات تلگرام:

ربات تلگرام نرم افزاری است که با آن میتوانید با دیگران پیام هایی را بفرستید و در گروه های مختلف با آن عضو شوید. بسیاری از شرکت هایی که قصد انجام تبلیغات و پرداخت هزینه تبلیغاتی دارند . به ربات تلگرام هم برای تبلیغ فعالیت خود فکر می کنند. ربات های تلگرام میتوانند بطور گسترده کسب و کار شما را تبلیغ کنند. برای استفاده از ربات ها باید اول آنها را ایجاد کنیم . نرم افزار های ربات ساز تلگرام در اینترنت فراوان هستند . برنامه نویسانی هم ساخت ربات تلگرام با برنامه نویسی را انجام میدهند ولی اگر میخواهید خودتان ربات تلگرامی ایجاد کنید میتوانید به سادگی با وارد شدن به سایت https://telegram.me/BotFather  این کار را انجام دهید.

 

گام 3: گروه تلگرام :

شما در تلگرام میتوانید گروه ایجاد کنید و دوستان خود را به آن دعوت کنید . سوپر گروه هم به این صورت است که شما ابتدا یک گروه ایجاد کرده و سپس از طریق منوی گروه آن را به یک سوپر گروه تبدیل می کنید اگر وارد منوی گروه شوید این گزینه را با نام Create super groupخواهید دید.

تفاوت گروه و سوپر گروه در تلگرام محدویت هایی است که برای مدیریت گروه وجود دارد ولی از نظر تبلیغاتی سوپر گروه با توجه  امکان داشتن عضو بیشتری از یک گروه مزیت های بیشتری دارد.

هنگامی که میخواهیم یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنیم استفاده از تمام امکانات برای ما حائز اهمیت است. و یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی برای فروشگاه اینترنتی تلگرام است در این مقاله و چند مقاله پیش رو سعی کرده ایم با توضیح نحوه کسب درآمد از تلگرام این ابزار را بعنوان یک ابزار مستقل کسب درآمد و یک ابزار تبلیغاتی همزمان بررسی نماییم. 

 

اطلاعات تماس

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
021-88146121
  www.hpmobin.ir
 تهران خیابان شریعتی نبش خیابان پلیس پلاک ۶۳۳ واحد یک