قوانین و مقررات مبین

 

قوانین وب سایت

از کاربران گرامی تقاضا می شود ، پیش از اقدام به ثبت نام با دقت قوانین و مقررات مربوط به وب سایت هوشمند پردازان مبین را مطالعه فرموده و در صورت تایید و قبول آن ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.بدیهی است ثبت نام شما در وب سایت به منزله پذیرش قوانین و مقررات وب سایت هوشمند پردازان مبین می باشد . با استفاده ، دسترسی یا دانلود مطالب ز این وب سایت ، عملا با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت میکنید . این شرایط ، تمام بازدیدهایی را که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هر چند وقت یکبار برای طلاع از تعغیرات اعمال شده بازبینی کنید.

  1. اطلاعات و تمام مطالب وب سایت تحت کّی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت ، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود .

  2. تیم می کوشد اطلاعات مفید ف صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهد . از این رو ، تلاش کرده ایم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم ، اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب بر عهده نمی گیریم . در هر زمان مختاریم محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در سایت و یا محصولات شرح داده شده در آن را بدون اطلاع قبلی به کاربران، تعغیر دهیم . با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها ، بر عهده نمیگیریم . برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت های قانونی که ممکن است بعدا افزوده یا تعغیر داده شود ، لازم است هر چند وقت یکبار این صفحه را بازبینی کنید .مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آنبا اطلاعیه حقوقی دیگری در صفحات خاصی از همین وب سایت ، صراحتا ملغی شده و یا جایگزین شود.

  3. وب سایت هوشمند پردازان مبین در قبال تمامی مشکلات احتمالی مانند پایین آمدن سرعت اینترنت، محدودیت هایی که مربوط به شرکت مخابرات و قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است و از کنترل ما خارج باشد ، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکرده و متعهد نی گردد .

  4. هرگونه سوء استفاده از نام هوشمندپردازان مبین ، سایت اینترنتی هوشمند پردازان مبین ، مکاتبه از طرف هوشمندپردازان مبین با اسنفاده از نام های مشابه که تطابق را ایجاد نماید، ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

  5. شرکت هوشمند پردازان مبین پایگاه اینترنتی جز hpmobin.ir نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس میگیرد.سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس هایی جز آدرس های رسمی  و معتبر این وب سایت ،؟ مورد تایید هوشمند پردازان مبین نیست .

  6. هیچ یک از اطلاعات وارد شده در این وب سایت ( از جمله ایمیل ها ، شماره تلفن و موبایل و سایر موارد ) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهد ماند .

  7. هرگونه هک یا آسیب رساندن به مجموعه وب سایت هوشمند پردازان مبین ، کاربران و اطلاعات آنها ، پیگرد قانونی داشته  و در مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

 

 

با سپاس

 

 

اطلاعات تماس

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
021-88146121
  www.hpmobin.ir
 تهران خیابان شریعتی نبش خیابان پلیس پلاک ۶۳۳ واحد یک